FAQ

 

Czym jest MergeBit Analyzer?

MergeBit Analyzer jest kompleksowym narzędziem do prowadzenia analityki internetowej na Twojej stronie. Składa się z wtyczki instalowanej na stronie, sklepie lub blogu oraz panelu administracyjnego. Oferujemy wtyczki do popularnych platform blogowych (WordPress) i sprzedażowych (Magento, Prestashop, WooCommerce) i stale poszerzamy katalog dostępnych pluginów. Po zainstalowaniu wtyczki i zaznaczeniu checkbox’ów odpowiadających interesującym Cię zdarzeniom, możesz zalogować się do panelu administracyjnego i natychmiast korzystać z takich mechanizmów jak:

 • śledzenie wizyt użytkowników
 • śledzenie źródeł kampanii i realizacji celów z kampanii
 • śledzenia współczynników konwersji i odrzuceń
 • zaawansowanych KPI
 • oraz wiele innych

Nie jest wymagana edycja kodu źródłowego Twojej strony, wklejanie skryptów JavaScript czy kodów śledzenia. Dzięki zastosowaniu dedykowanej wtyczki wszystko dzieje się automatycznie, a Ty masz pewność, że MergeBit Analyzer od samego początku skonfigurowany jest poprawnie i będzie dostarczał dokładnych danych.

 

Kto powinien skorzystać z MergeBit Analyzera?

Z MergeBit Analyzer powinien skorzystać każdy, komu zależy na optymalizacji treści udostępnianych w internecie, poprawie konwersji, usunięciu wąskich gardeł, efektywniejszemu wykorzystaniu kampanii marketingowych i zwiększeniu przychodu. Bez względu na to, czy prowadzisz bloga, sklep internetowy czy lokal usługowy z możliwością rezerwacji online, docenisz korzyści jakie wniesie MergeBit Analyzer w rozwój Twojego biznesu. Jeśli dodatkowo cenisz swój czas, to z pewnością chcesz go poświęcić raczej na podniesienie jakości oferowanych treści czy usług, niż na naukę skomplikowanych detali konfiguracji narzędzia analityki internetowej.

 

Jak mogę wykorzystać MergeBit Anlyzer do usprawnienia mojego biznesu internetowego?

Poczynając od śledzenia wizyt użytkowników, poprzez śledzenie źródeł i celów kampanii marketingowych do systematycznie generowanych raportów analitycznych – MergeBit Analyzer oferuje całą gamę charakterystyk, dającą Ci dokładny wgląd w to, co dzieje się na Twojej stronie. Dodatkowo, wykorzystując zaawansowane mechanizmy statystyczne oraz uczenia maszynowego dostarczy wskazówek informujących o tym, jakie zmiany można wdrożyć na stronie w celu poprawy doświadczenia użytkownika, zwiększenia konwersji czy lepszego tworzenia kampanii. Wszystko to, przy minimalnym zaangażowaniu Twojego czasu i zasobów, pozwoli Ci na optymalizację oferty, przyspieszenie rozwoju i skupienie się na generowaniu wyższego przychodu.

 

Ile muszę zapłacić za korzystanie z MergeBit Analyzera na mojej stronie?

Pierwszy miesiąc masz u nas za darmo. W tym czasie możesz zapoznać się z narzędziem i przekonać się jaką wartość wnosi ono do Twojego biznesu. Możesz też zadawać nielimitowaną ilość pytań, na które z chęcią odpowiemy. Po 30 dniach będziesz mógł zdecydować, czy chcesz dalej używać MergeBit Analyzer (żadnego pobierania opłaty z Twojej karty bez uprzedniej Twojej zgody). Po okresie próbnym użytkowanie MergeBit Analyzer kosztuje 250 PLN netto za każdy rozpoczęty miesiąc. Jednak dla naszych pierwszych klientów oferujemy cały pakiet różnorodnych zniżek. Skontaktuj się z nami, chętnie przybliżymy szczegóły.

 

Google Analytics jest za darmo! Czemu miałbym płacić za inne narzędzie?

Google Analytics jest potężnym narzędziem, jednak do poprawnej konfiguracji nawet w podstawowym zakresie wymaga pewnej wiedzy technicznej. Dostępne badania rynku wskazują na to, że w wielu przypadkach nawet taka podstawowa konfiguracja jest źle wykonana, co może prowadzić do zbierania błędnych danych na temat ruchu na stronie.

Efektywne wykorzystanie Google Analytics do bardziej zaawansowanych celów (badanie współczynnika odrzuceń, ścieżek krytycznych na stronie/sklepie, celów kampanii) wymaga już całych godzin szkoleń lub zatrudnienia zewnętrznej firmy, która skonfiguruje Google Analytics i dostarczy interpretacji zebranych wyników. To z kolei przekłada się na znaczące koszty, zależne od zaangażowania godzinowego i często trudne do oszacowania.

Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek MergeBit Analyzer – narzędzie, które:

 • jest łatwe w instalacji i konfiguracji, przyjazne w obsłudze
 • nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej aby wykorzystać jego potencjał w pełni
 • oferuje zaawansowane mechanizmy śledzenia oraz wszystkie niezbędne funkcje analityczne
 • jego koszt utrzymania dla Ciebie jest stały, a więc łatwy do zaplanowania w budżecie firmy, którą prowadzisz

Chcesz rozpocząć bezpłatny 30-dniowy okres próbny?

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.